Competitie

april 2018

vrijdag 6 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 19Stand
19:00STELLENDAM 1-OOSTVOORNE 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00VLAARDINGEN 3-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00HET WESTRAK 2-STELLENDAM 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00STELLENDAM 3-VIERPOLDERS 34 - 0Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00DE HARTEL 1-STELLENDAM 13 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00STELLENDAM 2-BEQUICK-MAASSLUIS 34 - 0Gravel
zaterdag 7 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
11:30WADDINXVEEN 5-STELLENDAM 14 - 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
13:30BONAVENTURA 1-STELLENDAM 11 - 4Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00STELLENDAM 1-LANGELAND 15 - 0Gravel
zondag 8 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
10:30HOLY 3-STELLENDAM 12 - 4
dinsdag 10 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STELLENDAM 1-INTRA 2000 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEER JAN 1-STELLENDAM 23 - 2Gravel
vrijdag 13 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00STELLENDAM 1-HET WESTRAK 32 - 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00STELLENDAM 2-MENHEERSE 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00ROZENBURG 4-STELLENDAM 30 - 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00STELLENDAM 1-SPIJKENISSE 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00OOSTVOORNE 2-STELLENDAM 20 - 4
zaterdag 14 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30OMMOORD 1-STELLENDAM 12 - 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00STELLENDAM 1-HOLY 44 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00STELLENDAM 1-TANTHOF DELFT 11 - 4Gravel
zondag 15 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
10:00STELLENDAM 1-VREDENBURCH 23 - 3Gravel
dinsdag 17 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00TOP PAPENDRECHT 1-STELLENDAM 13 - 2Hardcourt
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STELLENDAM 2-DUBBELDAM 34 - 1Gravel
vrijdag 20 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 19Stand
19:00STELLENDAM 1-WEST VOORNE 30 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00ROZENBURG 1-STELLENDAM 12 - 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00ZUIDLAND 2-STELLENDAM 20 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00STELLENDAM 3-BERNISSE 23 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00HET WESTRAK 1-STELLENDAM 13 - 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00STELLENDAM 2-DE KOOISTEE 24 - 0Gravel
zaterdag 21 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00CC 4-STELLENDAM 10 - 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
12:00ZEVENSPRONG 1-STELLENDAM 15 - 0Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00STELLENDAM 1-DE GOUWE SMASH 14 - 1Gravel
zondag 22 april 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
13:30PASSING SHOT 6-STELLENDAM 11 - 5Gravel
dinsdag 24 april 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STELLENDAM 1-NIEUWERKERK 11 - 4Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00WADDINXVEEN 1-STELLENDAM 24 - 1Roodzand Kunstgras