Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5

MijnKNLTB: Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5

Vrijdagavond HD17+ 2e klasse-Afdeling 5 STELLENDAM 1

Vrijdagavond HD17+ 2e klasse-Afdeling 5 STELLENDAM 1
Jan Aleman8,9999(8)7,8353(7)
Henk Bakker8,9999(8)7,9800(7)
Henk v.d. Bok8,2173(8)6,4633(6)
Jan 't Mannetje7,9512(7)6,9910(7)
Cor Nagtegaal8,9999(8)7,2698(7)
John v.d. Valk7,6205(7)7,0022(7)
Jean Valk8,9999(8)8,5659(8)
Ronald v.d. Caaij6,0696(6)6,2617(6)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1PLASWIJCK '62 1330011
2HET WESTRAK 132108
3LAATJESKAAI 132017
4DE HARTEL 131116
5STELLENDAM 131025
6HEER JAN 130123
7WEST VOORNE 120112
7SPIJKENISSE 120022
vrijdag 6 april 2018
19:00DE HARTEL 1-STELLENDAM 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 1-HEER JAN 13 - 1Gravel
19:00PLASWIJCK '62 1-WEST VOORNE 14 - 0Roodzand Kunstgras
19:00SPIJKENISSE 1-LAATJESKAAI 11 - 3Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00STELLENDAM 1-SPIJKENISSE 13 - 1Gravel
19:00WEST VOORNE 1-HET WESTRAK 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00LAATJESKAAI 1-DE HARTEL 13 - 1Gravel
19:00HEER JAN 1-PLASWIJCK '62 10 - 4Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00DE HARTEL 1-HEER JAN 12 - 2Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 1-LAATJESKAAI 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00SPIJKENISSE 1-WEST VOORNE 1Gravel
19:00HET WESTRAK 1-STELLENDAM 13 - 1Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00STELLENDAM 1-PLASWIJCK '62 1Gravel
19:00WEST VOORNE 1-DE HARTEL 1Roodzand Kunstgras
19:00LAATJESKAAI 1-HET WESTRAK 1Gravel
19:00HEER JAN 1-SPIJKENISSE 1Gravel
vrijdag 18 mei 2018
19:00HEER JAN 1-WEST VOORNE 1Gravel
19:00LAATJESKAAI 1-STELLENDAM 1Gravel
19:00SPIJKENISSE 1-DE HARTEL 1Gravel
19:00HET WESTRAK 1-PLASWIJCK '62 1Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00DE HARTEL 1-HET WESTRAK 1Roodzand Kunstgras
19:00PLASWIJCK '62 1-SPIJKENISSE 1Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-HEER JAN 1Gravel
19:00WEST VOORNE 1-LAATJESKAAI 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00STELLENDAM 1-WEST VOORNE 1Gravel
19:00PLASWIJCK '62 1-DE HARTEL 1Roodzand Kunstgras
19:00LAATJESKAAI 1-HEER JAN 1Gravel
19:00HET WESTRAK 1-SPIJKENISSE 1Gravel