Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6

MijnKNLTB: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6

Vrijdagavond GD17+ 2e klasse-Afdeling 6 STELLENDAM 2

Vrijdagavond GD17+ 2e klasse-Afdeling 6 STELLENDAM 2
Charissa Tanis8,9999(8)7,6515(7)
Arjan Bazen8,9999(8)7,7164(7)
Frank v. Driel7,9463(8)7,0734(7)
Eva Bakker6,9712(7)6,4473(7)
Vivian de Groot8,9999(8)8,8632(8)
Tim v.d. Bok
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1WEST VOORNE 1330010
2STELLENDAM 232018
3HET WESTRAK 222007
4MENHEERSE 232017
5BTV E '68 231025
6POORTUGAAL 131024
7ZUIDLAND 230032
8OUDDORP 120021
vrijdag 6 april 2018
19:00HET WESTRAK 2-STELLENDAM 23 - 1Gravel
19:00MENHEERSE 2-OUDDORP 13 - 1Roodzand Kunstgras
19:00WEST VOORNE 1-BTV E '68 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00ZUIDLAND 2-POORTUGAAL 11 - 3Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00BTV E '68 2-ZUIDLAND 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00POORTUGAAL 1-WEST VOORNE 11 - 3Kunstgras
19:00STELLENDAM 2-MENHEERSE 23 - 1Gravel
19:00OUDDORP 1-HET WESTRAK 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 20 april 2018
19:00MENHEERSE 2-BTV E '68 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00ZUIDLAND 2-STELLENDAM 20 - 4Gravel
19:00HET WESTRAK 2-POORTUGAAL 14 - 0Gravel
19:00WEST VOORNE 1-OUDDORP 14 - 0Roodzand Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
19:00STELLENDAM 2-WEST VOORNE 1Gravel
19:00BTV E '68 2-HET WESTRAK 2Roodzand Kunstgras
19:00OUDDORP 1-ZUIDLAND 2Roodzand Kunstgras
19:00POORTUGAAL 1-MENHEERSE 2Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
19:00STELLENDAM 2-OUDDORP 1Gravel
19:00BTV E '68 2-POORTUGAAL 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 2-MENHEERSE 2Gravel
19:00WEST VOORNE 1-ZUIDLAND 2Roodzand Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
19:00ZUIDLAND 2-HET WESTRAK 2Gravel
19:00MENHEERSE 2-WEST VOORNE 1Roodzand Kunstgras
19:00OUDDORP 1-BTV E '68 2Roodzand Kunstgras
19:00POORTUGAAL 1-STELLENDAM 2Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00OUDDORP 1-POORTUGAAL 1Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 2-BTV E '68 2Gravel
19:00ZUIDLAND 2-MENHEERSE 2Gravel
19:00WEST VOORNE 1-HET WESTRAK 2Roodzand Kunstgras