Competitie

« Terug

KNLTB voorjaar Rotterdam 2018

Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4

MijnKNLTB: Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4

Vrijdagavond GD17+ 2e klasse-Afdeling 4 STELLENDAM 1

Vrijdagavond GD17+ 2e klasse-Afdeling 4 STELLENDAM 1
Martine Smit7,3721(7)7,2600(7)
Anouska Tanis-Vonk7,3360(7)6,6951(7)
Angelique Verheij7,5525(7)7,2457(6)
Piet Breen8,9999(8)8,9999(8)
Dirk Bruinsma8,2419(8)7,0867(7)
Krijn Tanis8,9999(8)6,7144(7)
Stand
 TeamGespeeld#WGewonnenWGelijkGVerlorenVPuntenPt.
1ROZENBURG 132109
1OUD-BEIJERLAND 132109
3STELLENDAM 131207
4VLAARDINGEN 331025
5UNITED SERVICE 121014
6'T SLAG 230124
7HET WESTRAK 320113
8RHOON 231023
vrijdag 6 april 2018
19:00OUD-BEIJERLAND 1-RHOON 24 - 0Gravel
19:00ROZENBURG 1-'T SLAG 23 - 1Kunstgras
19:00VLAARDINGEN 3-STELLENDAM 11 - 3Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 3-UNITED SERVICE 1Gravel
vrijdag 13 april 2018
19:00RHOON 2-ROZENBURG 10 - 4Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-HET WESTRAK 32 - 2Gravel
19:00UNITED SERVICE 1-VLAARDINGEN 33 - 1Roodzand Kunstgras
19:00'T SLAG 2-OUD-BEIJERLAND 12 - 2Gravel
vrijdag 20 april 2018
19:00VLAARDINGEN 3-'T SLAG 23 - 1Roodzand Kunstgras
19:00HET WESTRAK 3-RHOON 21 - 3Gravel
19:00ROZENBURG 1-STELLENDAM 12 - 2Kunstgras
19:00OUD-BEIJERLAND 1-UNITED SERVICE 13 - 1Gravel
vrijdag 11 mei 2018
19:00RHOON 2-VLAARDINGEN 3Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-OUD-BEIJERLAND 1Gravel
19:00UNITED SERVICE 1-ROZENBURG 1Roodzand Kunstgras
19:00'T SLAG 2-HET WESTRAK 3
vrijdag 18 mei 2018
19:00UNITED SERVICE 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
19:00'T SLAG 2-RHOON 2
19:00ROZENBURG 1-OUD-BEIJERLAND 1Kunstgras
19:00HET WESTRAK 3-VLAARDINGEN 3Gravel
vrijdag 25 mei 2018
19:00OUD-BEIJERLAND 1-HET WESTRAK 3Gravel
19:00RHOON 2-UNITED SERVICE 1Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-'T SLAG 2Gravel
19:00VLAARDINGEN 3-ROZENBURG 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 1 juni 2018
19:00UNITED SERVICE 1-'T SLAG 2Roodzand Kunstgras
19:00STELLENDAM 1-RHOON 2Gravel
19:00ROZENBURG 1-HET WESTRAK 3Kunstgras
19:00OUD-BEIJERLAND 1-VLAARDINGEN 3Gravel