Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:30VLAARDINGEN 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00STELLENDAM 1-DOSH 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00STELLENDAM 1-TOC 1Gravel
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
10:00STELLENDAM 1-HONSELERSDIJK 2Gravel
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00OOSTVOORNE 1-STELLENDAM 2Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 19Stand
19:00VIERPOLDERS 1-STELLENDAM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00STELLENDAM 1-OUD-BEIJERLAND 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00STELLENDAM 2-WEST VOORNE 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00WEST VOORNE 3-STELLENDAM 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00STELLENDAM 1-PLASWIJCK '62 1Gravel
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
10:00STELLENDAM 1-SPIJKENISSE 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:30OUDDORP 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:00STELLENDAM 1-TER STEEGHE 3Gravel
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
12:00OVERSCHIE 1-STELLENDAM 1Kunstgras
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00DUBBELDAM 1-STELLENDAM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STELLENDAM 2-DUBBELDAM 2Gravel
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 19Stand
19:00STELLENDAM 1-MELISSANT 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00UNITED SERVICE 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00STELLENDAM 2-OUDDORP 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00STELLENDAM 3-ZUIDLAND 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00LAATJESKAAI 1-STELLENDAM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00WEST VOORNE 3-STELLENDAM 2Roodzand Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00STELLENDAM 1-DE SLUIPERS 1Gravel
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 19Stand
19:00DE KOOISTEE 6-STELLENDAM 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 4Stand
19:00STELLENDAM 1-'T SLAG 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 6Stand
19:00POORTUGAAL 1-STELLENDAM 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 3e klasse - Afdeling 19Stand
19:00BTV E '68 3-STELLENDAM 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 5Stand
19:00STELLENDAM 1-HEER JAN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond - 4e klasse - Afdeling 8Stand
19:00STELLENDAM 2-UNITED SERVICE 1Gravel
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 6Stand
SCHIEDAM NOORD 4-STELLENDAM 1
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Gemengd 35+ Zaterdag - 1e klasse - Afdeling 1Stand
13:00STELLENDAM 1-HIATEN 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Heren 35+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 3Stand
13:30BARENDRECHT 2-STELLENDAM 1Gravel
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Dames Zondag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
10:00STELLENDAM 1-OBVIUS 1Gravel
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Rotterdam 2018 Dames 17+ Dinsdag Ochtend - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00VERBURCH 1-STELLENDAM 1Roodzand Kunstgras